Okolica

Historia

Sięgając do historii ulicy Stanisława Taczaka możemy przeczytać m.in. o efekcie jednolitego pomysłu jaki przyświecał jej twórcom. Pod koniec XIX wieku powstał tu zespół architektoniczny inspirowany francuskim renesansem.

Bogata oferta

Komunikacja

Kiedy tylko zechcesz bez ograniczeń korzystasz z wielkomiejskich atrakcji, a doskonała komunikacja z pozostałymi częściami miasta ułatwia także dojazd na każde spotkanie biznesowe.

Kultura

Inwestycje dzieli jedynie kilkuminutowy spacer od takich kultowych obiektów jak m.in. w Centrum Kultury Zamek, Teatr Muzyczny, Teatr Wielki, czy też od Starego Browaru uchodzącego za poznańskie centrum sztuki, handlu i biznesu.

Restauracje i kawiarnie

Taczaka 5 to adres zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie najlepszej poznańskiej gastronomii.

Edukacja

Apartamentowiec przy Taczaka 5 dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer od najlepszych poznańskich uczelni wyższych takich jak m.in. UAM, UEP, WSB czy Akademia Muzyczna.

Rozrywka

Mieszkając przy Taczaka 5 znajdujesz się w samym centrum stolicy Wielkopolski, która oferuje rozmaite rozrywki oraz bogate życie nocne.

Lokalizacja

1.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

10 min. pieszo

2.

Stary Rynek w Poznaniu

3 min. pieszo

3.

Stary Browar

2 min. pieszo

4.

Dworzec PKP

2 min. pieszo

5.

Uniwersytet Ekonomiczny

2 min. pieszo

6.

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

8 min. pieszo

7.

Uniwersytet Adama Mickiewicza

10 min. pieszo

8.

Centrum kultury – zamek

10 min. pieszo

Zarezerwuj Apartament

Skontaktuj się z nami w takiej formie, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Nasz zespół ds. obsługi klienta dołoży wszelkich starań żeby nie pozostawić Cię bez odpowiedzi.