Idea

Dla kogo?

Myśl przewodnia, która przyświeca nam podczas realizacji tego projektu, to chęć stworzenia ekskluzywnej enklawy spokoju w samym centrum miasta. Taczaka 5 to niebanalny projekt zaliczany do oferty lokali premium stanowiącej zaledwie 3% rynku nieruchomości pierwotnych. Dokładamy wszelkich starań żeby stał się wyjątkowym, ekskluzywnym miejscem do mieszkania, dobrą inwestycją w niepewnych czasach oraz wyjątkowym elementem architektury jednej z najpopularniejszych ulic stolicy Wielkopolski.

Enklawa ciszy i spokoju

Dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców jest swego rodzaju gwarantem intymności oraz azylem, który zapewni Ci spokój w samym centrum miasta.

Wyjątkowa społeczność

Taczaka 5 to nie tylko wyjątkowy budynek, ale także społeczność jego mieszkańców, których synergia zapewnia wyjątkowość tego adresu.

Estetyka części wspólnych

Dbałość o codzienną czystość starannie zaprojektowanych części wspólnych to nasza wizja dotycząca estetyki tego projektu.

Komfort

Układy apartamentów o zróżnicowanym metrażu w połączeniu z ogródkami, balkonami lub tarasami dają poczucie komfortu oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Enklawa ciszy i spokoju

Odnajdź harmonię i spokój w samym centrum miasta. Nasza propozycja to połączenie dostępności do oferty kulturalnej i gastronomicznej oraz życia
w sąsiedztwie pięknych zielonych parków.